Jak działamy

Planet-Auction.com to platforma zajmująca się prowadzeniem aukcji. Staramy się możliwie jak najbardziej usatysfakcjonować dwie strony, zarówno sprzedającego, jak i kupującego.

Skupiamy ofertę przedsiębiorców różnego rodzaju. Planet Auction to aukcje samochodów ciężarowych i sprzętu ciężkiego. W swojej ofercie mamy też maszyny budowlane, oraz rolnicze. Jednym słowem - kompleksowa oferta dla poszukujących pojazdu. Z naszym asortymentem docieramy także na zagraniczne rynki. Organizujemy transport dla zakupionych pojazdów, pomagamy przy załatwieniu urzędowych kwestii. U nas szybko i sprawnie wystawisz aukcje, będziesz śledził jej przebieg. Pojazdy znajdujące się na naszej platformie są możliwe rzetelnie sprawdzane, pod względem formalnym. Wszystkie podmioty biorące udział w aukcjach na naszej platformie sprawdzane pod względem formalności.

Sprzedaż za pośrednictwem aukcji jest w Polsce dość mało popularna, lecz dużo bardziej skuteczna i mniej uciążliwa dla sprzedającego, jak i kupującego. Sprzedający nie traci czasu na ciągłe negocjacje, prezentacje sprzętu który chce sprzedać, my przygotowujemy najlepszą ofertę w danym momencie. Zaś kupujący oszczędzą również czas i pieniądze na inspekcje pojazdów, które przyciągnęły jego uwagę. Podczas aukcji kupujący licytuje do kwoty akceptowanej przez niego. Planet-Auction posiada klientów z całego świata, wiec często sprzedający pomija pośredników, co przejawia się zazwyczaj korzystniejszą ofertą, zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego.